ЦСКА 1948 победи Ботев Враца с 3:0 в двубой от седмия кръг на efbet Лига. Попаденията за "червените" бяха дело на Евгений Сердюк, който вкара два гола, а Бирсент Карагарен също се отчете с един гол. Двата отбора имаха множество голови положения пред себе си, но "червените" бяха по-добри в завършащата фаза. Попадение на Карагарен за 4:0 бе отменено дълбоко в добавеното време. ЦСКА 1948 бе по-класен от съперника и заслужено се поздрави с успеха.

След тази победа ЦСКА 1948 е вече 9-и с актив от 9 точки, докато Ботев Враца остава 12-и с 6 пункта на сметката си.

Lap.bg
46 снимки

В 9-а минута Меси Биатумусока допусна ужасяваща грешка, като без да бъде притиснат върна топката с глава назад към своя вратар, но Бирсент Карагарен дебнеше и успя бързо да се възползва, за да изпревари Федерико Бариос и да открие резултата - 1:0 за ЦСКА 1948.

В добавеното време на първото полувреме дълга топка бе изпратена в предни позиции от играч на ЦСКА 1948, а Радослав Кирилов с лекота надбяга противниковия състезател, след което пусна перфектен пас към Евгений Сердюк, който на празната врата успя да удвои резултата - 2:0.

В 68-а минута Бирсент Карагарен намери по великолепен начин Евгений Сердюк, който се обърна страхотно и успя да отправи феноменален удар от въздуха, като не остави шанс на Бариос да реагира - 3:0 за ЦСКА 1948.

В третата минута на добавеното време ЦСКА 1948 организира бърза контраатака, при която се получиха добри подавания, а Марио Илиевски не показа никакъв егоизъм, намирайки Бирсент Карагарен на чиста позиция, като последният не сбърка със завършващия удар - 4:0 за ЦСКА 1948. Попадението обаче бе разгледано и отменено поради нарушение на Емил Ценов срещу Иван Василев.

efbet Лига

FT .

0 : 3

• 9’ Бирсент Карагерен
  • 45+1’ Евгений Сердюк
  • 68’ Евгений Сердюк
  • Това бе всичко от този мач.

90+8'
  • Емил Ценов получи жълт картон.

90+6'
  • ЦСКА 1948 организира бърза контраатака, при която се получиха добри подавания, а Марио Илиевски не показа никакъв егоизъм, намирайки Бирсент Карагарен на чиста позиция, като последният не сбърка със завършващия удар. Попадението обаче бе отменено поради нарушение на Емил Ценов срещу Иван Василев в хода на нападението.

90+3'
  • Первиз Умарбаев не се поколеба да подаде в добра ситуация към Марио Илиевски, който бе изведен сам срещу вратаря, но завършващият удар не бе на ниво и Федерико Бариос успя да спаси.

85'
  • Това бе всичко от Евгений Сердюк, който бе заменен от Марио Илиевски.

84'
  • Това бе всичко от Неделко Пишчевич, който отстъпи мястото си на Марто Бойчев.

78'
  • Ботев Враза можеше да върне едно попадение, след като Иван Василев остана очи в очи с противниковия вратар, но Петър Маринов успя да спаси и да избие в корнер.

74'
  • Бубакар Траоре отстъпи мястото си на Иван Василев.

72'
  • Бирсент Карагарен намери по великолепен начин Евгений Сердюк, който се обърна страхотно и успя да отправи феноменален удар от въздуха, като не остави шанс на Бариос да реагира.

68'
  • Радослав Кирилов овладя топка в наказателното поле, като нагласи топката на десния си крак и отправи техничен удар, а Федерико Бариос блесна със спасяване с една ръка.

65'
  • ЦСКА 1948 можеше да отбележи и трети гол, като Евгений Сердюк бе изведен, но стражът на домакините Федерико Бариос внимаваше и съумя да реагира.

62'
  • Евгений Сердюк овладя топка в наказателното поле и намери Бирсент Карагарен, който се справи добре и опита удар от близка дистанция, но в последния момент бе блокиран.

57'
  • Чавдар Ивайлов замени Мартин Смоленски.

50'
  • Даниел Генов вече не е на терена, там е Даниил Кондраков.

49'
  • Това бе всичко от Райън Бидунга, който остъпи мястото си на Радослав Илиев.

48'
  • Мирослав Маринов замени Антоан Стоянов.

47'
  • Втората част започна!

46'
  • Това бе всичко за първата част!

45+2'
  • Дълга топка бе изпратена в предни позиции от играч на ЦСКА 1948, а Радослав Кирилов с лекота надбяга противниковия състезател, след което пусна перфектен пас към Евгений Сердюк, който на празната врата успя да удвои резултата - 2:0.

45+1'
  • Райън Бидунга задържа противников състезател и получи жълт картон.

39'
  • Браян Переа овладя и се обърна по чудесен начин, за да отправи удар от границата на наказателното поле, но Петър Маринов внимаваше и успя да спаси.

26'
  • Талис също показа добър поглед върху играта, вдигна главата и на свой ред шутира от далечна дистанция, но Бариос внимаваше и улови.

17'
  • Первиз Умарбаев си освободи празно пространство и опита далечен изстрел извън наказателното поле, но кълбото премина на сантиметри от левия страничен стълб на Бариос.

14'
  • Браян Переа се ориентира добре и пусна пас в наказателното поле към Мартин Ачков, който не се поколеба да стреля мощно в близкия ъгъл, но топката премина над напречната греда.

12'
  • Меси Биатумусока допусна ужасяваща грешка, като без да бъде притиснат върна топката с глава назад към своя вратар, но Бирсент Карагерен дебнеше и успя бързо да се възползва, за да изпревари Федерико Бариос и да открие резултата.