Отборите на Ботев Враца и Септември се изправят един срещу друго в мач от 5-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 19:00 часа на стадион „Христо Ботев” във Враца и може да я гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA.

В Gong.bg ще проследим развитието на мача минута по минута, като в сайта ни може да намерите също видео от всеки гол и всяка интересна ситуация.

Двата тима са единствените в efbet Лига, които до този момент нямат спечелени точки в актива си. Домакините от Враца записаха четири поредни поражения, докато загубите на сметката на столичани са три, тъй като един от двубоите им бе отложен.

Септември остава и единственият отбор, който до този момент не е реализирал гол. От своя страна врачани вкараха три, но допуснаха цели единадесет във вратата си.

По всичко личи, че двата тима ще се борят яростно за своето оцеляване в елита, като всяка спечелена точка ще бъде от ключово значение.