Приятелската среща между Ботев Враца и Кариана Ерден не успя да се доиграе поради тежки метеорологични условия. Срещата приключи след 45 минути игра, когато резултатъ бе 1:0 в полза на Кариана Ерден. В осмата минута след пряк свободен удар хората на Сашо Ангелов допуснаха попадение в своята врата.

След това последваха добри възможности за врачани, но без успех. В самия край на полувремето над Враца започна да се излива пороен дъжд, който осуети плановете на двамата наставници за ползотворен спаринг.

Състав: Красимир Костов ,Андреас Васев, Мартин Кавдански, Илия Миланов, Ангел Лясков, Ивайло Михайлов, Даниел Морено, Симеон Мечев, Симеон Вешев, Даниел Генов, Мирослав Будинов (Христо Митов, Валери Божинов, Валери Домовчийски, Георги Вълчев, Христо Златински)