"Постигнахме рутинна победа в Белене", коментира лаконично след класическото 3:0 над Гигант старши треньорът на Ботев Враца Николай Тодоров-Кайзера.

"Лошият терен не ни позволи да покажем всичко, на което сме способни, но в този двубой най-важни бяха трите точки, които спечелихме. Бързо забравяме срещата и вече мислим за следващия противник", допълни Кайзера.

Наставникът на врачани благодари на агитката, която беше заедно с отбора в Белене и не спря да подкрепя любимците си при 18-ата победа от началото на кампанията в северозападната В група.

Кайзера допълни, че всеки тим би искал да има такава подкрепа и похвали феновете от Враца.

Във вторник ще е ясно колко е сериозна контузията на Анатоли Тодоров, който вкара първия гол и напусна терена принудително още в 20-та минута.

В понеделник Кайзера ще даде почивка на възпитаниците си, за които новата седмица ще започне с тренировка във вторник. Тогава стартира подготовката за следващия мач срещу Вихър от Славяново.