Отборът на Септември София продължава без загуба в контролните си срещи, след като днес завърши 1:1 срещу тима на Ботев Враца в мач, игран на стадиона в град Разлог.

До момента играчите на треньора Николай Митов завършиха 1:1 със Славия София, победиха с 1:2 Левски София и записаха равенство 2:2 срещу Черно море.

Наставникът на "септемврийци" не можа да разчита днес на Васил Добрев, Асен Чандъров, Владимир Николов, Иван Стоянов, Янко Георгиев и Стилян Николов, поради различни причини.

В стартовите 11 започнаха Валентин Галев, Георги Стоичков, новите попълнения Аласан Диаби и Александру Бенга, каращият пробен период колумбиец Серхио, Фабиано Алвеш, Иван Тилев, Борис Галчев, Ишмаел Байду, Крис Гади и Мирослав Будинов.

Резултата бе открит в 9-ата минута на срещата, когато Фабиано Алвеш се оказа най-съобразителен в наказателното поле на "врачани" и след разбъркване стреля силно в мрежата на Ботев Враца. До края на полувремето се откриха няколко възможности пред двете врати, като двубоя предложи приятен за гледане атакуващ футбол, пишат от Пресслужбата на Септември.

През второто полувреме треньорът на Ботев смени по-голямата част от своите играчи, а свежите сили дадоха и резултата, когато след съмнения за засада Валери Домовчийски върна равенството в двубоя.

До края на срещата Николай Митов пусна в игра Иван Василев (2000г.), Иво Димитров (2000г.), Слави Колов (2000г.), Иван Арсов (2000г.), Мартин Вълчинов (1999г.), Димитър Костадинов (1999г.), Меледже Омнебес, Здравко Димитров (1998г.) и Георги Русев (1998г.), а добри възможности за гол се откриха пред Здравко Димитров.

Следващата контрола на "септемврийци" ще бъде на 11-и юли срещу Арда Кърджали.