Вторият мач от петъчната програма за четвъртия кръг в efbet Лига изправя отборите на Берое и Ботев Враца.

Наставникът на Берое Димитър Димитров ще се надява, че ще може да разчита на новото попълнение Ерсон Кукула за този двубой. Капитанът на старозагорци Александър Цветков пък получи повиквателна за националния отбор. Димо Бакалов е под въпрос за сблъсъка, след като пропусна гостуването на Ботев Пловдив. Вратарят Душан Перниш със сигурност пропуска мача, тъй като продължава да лекува контузия.

За Ботев Враца се завръща Аласане Ндиай след изтърпяно наказание. Той пропусна домакинството срещу ЦСКА. Валери Домовчийски и Педро Лагоа са под въпрос за тази среща, след като и двамата не играха при домакинската загуба от „червените“ миналата седмица. Даниел Генов заяви след срещата с ЦСКА, че целта пред отбора е баражът за Лига Европа.

Сблъсъкът е с начален час 21:00 и ще можете да го наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На Gong.bg пък проследим срещата минута по минута.