Локомотив Горна Оряховица стартира с победа участието си в група Б на турнира "Балчик къп".

В първа среща от групата "железничарите" се наложиха над Ботев Враца с 2:0. И двата гола за победителите паднаха след почивката от идентични ситуации. Резултата откри Йордан Апостолов в 54-та минута с удар от границата на наказателното поле.

В 85-ата минута Симеон Мечев затвърди успеха на Локомотив с идентичен гол. Във втората среща от групата играят Черноморец Балчик и Септември Тервел. Понеделник е почивен ден за участниците в турнира. Следващите срещи са от група А и са във вторник от 14.00 часа.

На терените в курорта "Албена" ще играят Дунав Русе срещу Интер Плачидол и Черно море - Балкан Ботевград. /БТА