Верея Стара Загора постигна повече от категорична победа с 4:0 при домакинството си на Ботев Враца от 14-я кръг на Б група.

Домакините започнаха мача по-активно и логично се оттеглиха с надежден аванс на почивката.

Врачани имаха и късмет, тъй като в 12-та мин. попадение на Джонатан беше отменено поради засада от главния съдия Никола Атанасов.

В 30-та мин. Живко Желев откри резултата от дузпа за нарушение на Емануил Борисов, за което бранителят получи и жълт картон.

В 42-та мин. най-активният от Верея – Джонатан, увеличи преднината на своите за 2:0.

През втората част старозагорци продължиха да натискат гостите и логично стигнаха до още попадения.

В 55-та мин. Джонатан се разписа за 3:0, а в 70-та мин. и алжирецът Адел вкара за 4:0.